24/7 تماس اضطراری
فرم درخواست مشاوره رایگان با متخصص
آدرس

میدان هروی خیابان وفامنش بلوار مژده انتهای خیابان دماوند ، جنب کارواش مژده

درخواست خودروبر ، کفی خودروبر و حمل خودرو به شهرستان + قیمت

تعمیر گیربکس اتوماتیک با ضمانت کتبی  ، انواع خودروهای چینی ، اروپایی ، کره ای

ایمیل ما

[email protected]

فرم درخواست مشاوره رایگان با متخصص

ممکن است هر ساعت از شبانه روز و در هر موقعیت مکانی خودرو شما دچار نقص فنی شود و ادامه حرکت ممکن نباشد بهترین راه حل کمک گرفتن از مراکز خودروبر می باشد. این مراکز ا در زمینه کمک رسانی به خودرو شما خدمات مختلف و متنوعی را متناسب با نوع خودرو شما ارائه می دهند

خدمات مراکز خودروبر شامل موارد زیر می شود:

 • حمل خودرو با:(خودروبر کفی،نیسان خودروبر،تریلی خودرو بر و..)
 • مکانیکی سیار خودرو
 • پنچری
 • باتری به باتری
 • سوخت رسانی به خودروهایی که در جاده مانده اند
 • تعمیر خودرو در محل
 • تعویض قطعات خودرو در محل

وقتی خودرو شما به دلیل خرابی و نقص فنی قادر به حرکت نباشد از طریق تماس با مرکز می توانید در خواست خودروبر کنید .خودروبر ها انواع مختلفی  دارند که براساس نوع خودرو شما به محل اعزام میشوند لازم به ذکر است که ارائه بهترین خدمات امدادی به شما به نظر کارشناس امدادی باتوجه به اطلاعات شما در خصوص خرابی خودرواتان بستگی دارد .پس هنگام تماس با مراکز امدادی در کمال آرامش و خونسردی اطلاعات جامع و درستی ارائه دهید تا در کمترین زمان ممکن و بهترین کیفیت ، مناسب ترین خدمات امدادی را دریافت کنید .

هموطنان عزیز کشورمان می توانند در اقسا نقاط ایران در هر شهر و استانی با تماس با شماره 1593 در خواست خودروبر کنند .رضایت همشهریان عزیز از حمل خودرو توسط خودروبر تهران و خودروبر کفی تهران و همچنین دیگر استان های کشور از جمله رضایت روز افزون افراد از امدادرسانی  نشان دهنده کیفیت خدمات ارائه شده می باشد

کفی خودروبرکفی خودروبر تهران

یکی از مواردی که موجب جلب رضایت مشتریان از دریافت خدمات خودرو بر میشود دریافت خدمات مطمعن و صحیح است به نحوی که موجب آسیب رسانی مجدد به خودرو افراد نشود و تعمیر و حمل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

خودروبر کفی از مطمئن ترین روش ها برای انتقال خودرو به محل مورد نظر می باشد در روش حمل خودرو به وسیله کفی خودروبر دست دوم تمام خودرو روی کفی قرار می گیرد و انتقال خودرو بدون هیچ نگرانی انجام میشود در حالیکه انتقال خودرو به وسیله نیسان خودروبر هم انجام می شود اما به دلیل اینکه لاستیک های جلو خودرو تنها به خودروبر متصل و بلند میشوند در این حالت  خودرو روی زمین کشیده میشود ممکن است به سپر خودرو آسیب بزند

قیمت کفی خودروبر یک قیمت ثابت نیست و بنا به نظر کارشناس اعزامی به محل خرابی خودرو شما ، نوع خودرو ، قیمت خودرو ، تعداد دیفرانسیل خودرو و درنهایت مسافتی که خودرو شما حمل میشود بستگی دارد. 

در اتحادیه  کشوری تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر تعیین شده اما مقدار قیمتی که از شما مشتریان عزیزی ارائه میشود با توجه به سنجیدن موارد فوق ممکن است چند درصدی متفاوت باشد.

قیمت کفی خودروبر و عوامل موثر در آنقیمت کفی خودروبر

خودرو برها ماشین‌های سنگینی هستند که برای جابجایی خودروهای مختلف به کار گرفته می‌شوند. احتمالا برخی از انواع آن را در حین جابجا کردن خودروها بین کارخانه‌ها مشاهده کرده باشید. اما این تنها یکی از کاربردها است. خودرو برها در تصادفات و در زمان خرابی خودروها که امکان روشن شدن و حرکت خودرو وجود ندارد نیز بسیار پرکاربرد هستند.

در این حالت ماشین روی خودروبر منتقل شده و تا مرکز تعمیرگاه تخصصی نزدیک حمل خواهد شد. کفی نوعی از خودروبر است که ماشین به طور کامل روی آن قرار می‌گیرد و این می‌تواند برای جلوگیری از حوادث و اتفاقات مختلف هم بسیار تاثیرگذار است. 

کفی خود می‌تواند انواع مختلفی همچون دارای جرثقیل، بدون جرثقیل و تریلر داشته باشد که بسته به شرایط باید یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. اما موارد مهمی که روی قیمت کفی خودروبر موثر هستند در ادامه مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

نوع خودروبر

از عوامل موثر روی قیمت کفی خودروبر باید به نوع آن اشاره کنیم. کفی خودرو بر در ابعاد و اندازه‌هیا مختلف با امکانات متفاوتی موجود است که هر کدام دارای تعرفه مشخص هستند. بنابراین پیش از این که درخواست خود را ثبت کنید حتما این نکته را در نظر بگیرید که به کدام نوع و کدام اندازه از این تجهیزات نیاز دارد.

مسافت طی‌شده

مورد بعدی که روی قیمت کفی خودروبر کاملا موثر است، مسافت طی‌شده است. اگر خودرو شما در محلی دور از شهر و دور از مراکز تعمیرات تخصصی دچار مشکل شده باشد، قطعا هزینه آن نسبت به حالتی که مسافت کمی برای رسیدن به مراکز تعمیرات نیاز است، بیشتر خواهد بود. بنابراین حتما این مورد را هم در نظر داشته باشید و در حین درخواست خودروبر، آدرس و مسافت مد نظر را به طور دقیق وارد کنید.

کاربرد خودروبر کفی چیست؟

خودروبر کفی به منظور جابجایی خودروهای نو و جدید بین کارخانه‌ها و مراکز مختلف استفاده می‌شود. همچنین در شرایطی که خودرو شما دچار نقص و مشکل شدیدی شده باشد که امکان روشن شدن آن وجود نداشته باشد یا تصادف شدیدی برای آن رخ داده باشد، استفاده از خودروبر کفی بهترین گزینه ممکن خواهد بود.

ارسال خودروبر کفی تهران

خودروبر کفی تهران
اگر در استان تهران و تمامی مناطق آن نیاز به حمل خودرو دارید، کافی است با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید. همکاران ما در مجموعه حرفه‌ای تعمیرکار در کمترین زمان ممکن درخواست شما را ثبت خواهند کرد و خودروبر در کمتر از نیم ساعت به محل اعزام خواهد شد. همچنین در صورت تمایل برای تعمیرات حرفه‌ای و کامل، خودرو به نزدیک‌ترین شعبه مجموعه تعمیرکار منتقل می‌شود.

هزینه خودروبر کفی تهران کاملا وابسته به مسافتی است که قرار است خودروبر آن را طی کند. اما تعمیرکار این اطمینان را به شما می‌دهد که بهترین قیمت‌های ممکن برای مشتریان گرامی در نظر گرفته خواهد شد. همچنین در خصوص بیمه نیز باید گفت، در تمام طول مسیر، خودرو شما تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

هزینه و بیمه خودروبر کفی تهران

هزینه خودروبر کفی تهران کاملا وابسته به مسافتی است که قرار است خودرو آن را طی کند. اما تعمیرکار این اطمینان را به شما می‌دهد که بهترین قیمت‌های ممکن برای مشتریان گرامی در نظر گرفته خواهد شد. همچنین در خصوص بیمه نیز باید گفت، در تمام طول مسیر، خودرو شما تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

حمل خودرو به شهرستان

شرکت های حمل خودرو از معتبرترین شرکت ها در زمینه خدمات امدادی حمل خودروبه سراسر کشورمی باشند. این شرکت ها دارای خدمات متنوعی در زمینه حمل خودرو هستند ازجمله :

 1. حمل و انتقال خودرو به مکانیکی
 2. حمل و انتقال خودروهای تصادفی
 3. انتقال و جابه جایی خودرو های گران قیمت و لوکس به تمامی استان ها و شهرستانها
 4. حمل و نقل خودروهای قدیمی و فرسوده
 5. حمل و نقل خودروهای وارداتی و خارجی

از طریق تماس با این شرکت ها می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید .

یکی از موضوعات قابل اهمیت برای مشتریان در هنگام استفاده از این خدمات هزینه نقل و انتقال خودرو اشان است این هزینه مقدار ثابت و معینی نیست و مطابق نظر کارشناس شرکت بر اساس چندین معیار محاسبه میشود از جمله موارد مهم در محاسبه هزینه انتقال خودرو می توان به مسافت اشاره کرد به طبع هزینه حمل خودرو درون شهر با هزینه حمل خودرو به شهرستان متفاوت است و براساس مقدار کیلو متر طی شده، نوع خودرو ، نوع خودروبر محاسبه میشود

امکان حمل خودرو شما به وسیله قطار هم ممکن است برای استفاده از این سرویس برای انتقال خودرواتان باید حداقل از ده روز قبل بلیط قطار حمل خودرو را رزرو کنید .از معایب این روش حمل خودرو این است که حمل خودرو به شهرستان با قطار محدودیت دارد ممکن همه شهرستان ها و حتی مراکز استان از این سرویس پشتیبانی نکنند .مثلا این قابلیت برای مسیرهایی همچون مشهد و تهران به بندر عباس یا مشهد به یزد و اهواز فعال است و می توانید برای رزرو بلیط اقدام کنید اما راه آهن شهرهایی از جمله شاهرود ، گرگان ، دورود ، اراک و کاشان فاقد سرویس حمل اتومبیل هستند و نمی توانید بلیط های منتهی به این شهر ها را خریداری کنید .

نکته آخر که در حمل خودرو با قطار باید بدانید این است که علاوه بر هزینه بلیط هزینه اضافی برای بیمه خودرو شما دریافت میشود تا با خاطری آسوده و مطمئن از این سرویس حمل خودرو استفاده کنید .

قیمت خودروبر و هزینه خودروبر

قیمت خودروبر و هزینه خودروبر

از جمله موارد مهم برای مشتریان هزینه خدمات امدادی است همانطور که گفته شد امداد خودرو خدمات متنوعی ارائه می کند .محاسبه هزینه خدمات امدادی بر اساس قیمت اتحادیه امداد خودرو و بنا به نظر کارشناس انجام میشود

محاسبه هزینه حمل خودرو توسط خودروبر به عوامل مختلفی بستگی دارد که تمامی این موارد توسط کارشناس مرکز امداد بررسی میشود این موارد شامل :

-نوع خودرو امدادی به دلیل تفاوت قیمت خودروبر (قیمت جرثقیل حمل خودرو ،قیمت جرثقیل یدک کش نیسان ، قیمت کفی خودروبر) قیمت حمل خودرو با ابن خودروبرها متفوت است

-مسافتی که خودرو توسط خودروبر حمل میشود (هزینه خودروبر بین شهری با هزینه خودروبر درون شهری کاملا متفاوت محاسبه میشود)

-نوع خودرویی که دچار نقص شده

-قیمت خودرو

-تعداد دیفرانسیل خودرو(در ارسال نوع خودروبر تاثیر دارد)

-شرکت تولیدی خودرو(اگربا مراکز امدادی شرکت تولیدی تماس گرفته شود برای مثال هزینه حمل خودرو سایپا برای خودروهای تولید این شرکت با شرکت ایرانخودرو متفاوت است )

کفی خودروبر دست دوم

ساخت کفی خودروبر توسط شرکت های معتبر در ایران و خارج کشور انجام میشود این کفی ها متناسب با خودرو ساخته شده و در ابعاد و اندازه های استاندارد تولید و در مراکز امدادی مورد استفاده قرار میگیرد .تعرفه حمل خودرو با کفی خودرو پبر نیز مانند تعرفه حمل خودرو با سایر خودروهای امدادی مقدار ثابتی ندارد و بسته به نظر کارشناس امداد و براساس تعرفه امداد خودرو کشوری محاسبه میشود .

هنگامی که خودرو شما قادرر به ادامه حرکت نبود و امکان جابه جابیی آن وجود نداشت در هر ساعت از شبانه روز و در هر شهرو استانی با مراکز امداد خودرو تماس بگیرید تا خودرو شما با ایمنی کامل و با ارائه ضمانت نامه اطمینان به وسیله کفی خودروبر دست دوم به محل مورد نظر منتقل میشود حتی در تهران با وجود ترافیک سرسام آور خودروبر کفی تهران در کمترین زمان ممکن و در کمال اطمینان خودرو شمارا به محل مورد نظرتان منتقل می کند  

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان یکی از مزیت های همکاری با گروه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک است و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

گارانتی ۱ ساله تعمیرات

بیمه خودرو بر + گارانتی ۱ ساله تعمیرات

قطعات و تعمییرات خود را گارانتی کنید و یک سال ما همراه شماییم تا با خیال راحت محصولات و خدماتی با گارانتی داشته باشید.