24/7 تماس اضطراری

09194015494
02171053048

ایمیل ما

mail@tamircar.net

آدرس

اتوبان زیدالدین خروجی احسان خیابان الله اکبر پلاک ۲۹

تعمیر گیربکس لیفان x60 + هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60

تعمیر گیربکس اتوماتیک با ضمانت کتبی  ، انواع خودروهای چینی ، اروپایی ، کره ای

فهرست مطالب

گیربکس اتوماتیک لیفان x60

گیربکس یا جعبه دنده از مهم‌ترین بخش‌های حرکتی هر خودرویی است. لیفان x60 از سری کراس‌اورهای محبوب و البته باسابقه در داخل کشور بوده که همواره مورد توجه مشتریان زیادی هم قرار گرفته است. طراحی زیبا و به‌روز این ماشین یکی از نکاتی است که افراد را جذب این خودرو می‌کند. اما در این خودرو شاهد فاکتورهای مثبت دیگری هم هستیم. یکی از موارد مهم تعمیر گیربکس اتوماتیک این است که گیربکس این ماشین از نوع CVT بوده . در این مطلب در مورد تعمیر گیربکس لیفان x60 و هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

فهرست مطالب

  • تعمیر گیربکس لیفان x60
  • هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60
  • مشخصات گیربکس لیفان x60 اتوماتیک؛
  • رفع مشکل گیربکس لیفان x60؛
  • پوسته گیربکس لیفان x60؛
  • نصب گیربکس اتوماتیک لیفان x60؛
  • قیمت گیربکس اتوماتیک لیفان x60
tamire 12
اعزام خودرو بر رایگان

فقط با یک تماس میتوانید خدماتی رایگان مورد نیاز خود را پیدا کنید ؛ ارسال خودرو بر رایگاه به سراسر تهران در کمترین زمان ممکن

تعمیر گیربکس لیفان x60

تعمیر گیربکس لیفان x60

با توجه به اینکه گیربکس‌های دنده‌ای جدید و قدیم لیفان ایکس شصت از نظر فنی با هم متفاوت هستند، طبیعتا روش تعمیر این دو جعبه‌دنده هم با هم متفاوت است. در نتیجه، برای تعمیر گیربکس لیفان x60 این خودرو، باید حتما به سراغ مراکز معتبر تعمیر جعبه‌دنده‌های خودروهای چینی بروید.

 برای تعمیر گیربکس لیفان x60 باید حتما از قطعات یدکی اورجینال استفاده کنید و در انتها هم از روغن واسکازین با استانداردی استفاده کنید که توسط کمپانی پیشنهاد شده است.

یکی از مشکلاتی که گیربکس اتوماتیک لیفان ایکس 60 دارد، حساسیت بالای آن برای نگهداری است. توجه داشته باشید که گیربکس‌های اتوماتیک نسبت به کثیفی موجود در داخل گیربکس بسیار حساس هستند. به همین خاطر، در کف کارتل آن‌ها فیلتری با عنوان فیلتر یا صافی گیربکس وجود دارد که این کثیفی‌ها را به خود جذب می‌کند. این فیلتر را باید هر 30 الی 50 هزار کیلومتر از نظر سلامت و تمیزی بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. توجه داشته باشید که صافی گیربکس در دسته‌بندی لوازم مصرفی قرار می‌گیرد و هیچ راهکاری برای شست و شوی آن وجود ندارد.

 

هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60

قبل از پرداختن به مشخصات گیربکس این ماشین بیایید هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60 را با هم بررسی کنیم:
 

عنوان

هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60

باز و بستن گیربکس جهت تعمیر گیربکس

34,500,000

باز و بستن گیربکس جهت تعویض کیت کالچ

10,400,000

تعویض گردگیر پلوس راست سمت گیربکس

1,200,000

تعویض گردگیر پلوس راست جپ گیربکس

1,200,000

بدیهی است در خصوص هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60 جزییات بیشتری وجود دارد . جدول بالا نرخ اتحادیه را نشان می دهد لذا جهت اطلاع دقیق از قیمت ها و هزینه تعیمر گیربکس لیفان x60 با کارشناسان ما در تعمیرکار تماس بگیرید 

مشخصات گیربکس لیفان x60 اتوماتیک

نوع گیربکس اتوماتیک لیفان x60، CVT است؛ این گیربکس جدید با مشارکت ZF تولید شده است و اکثر قطعات آن نیز از کشور بلژیک به کارخانه‌های چینی وارد می‌شوند. گیربکس اتوماتیک این خودرو دارای حالت‌های S، P، N، R و D است و همچنین امکان استفاده از آن به صورت دستی هم وجود دارد.

گیربکس CVT یا همان گیربکس ضریب متغیر پیوسته، دارای ساختار ساده‌ای است و سادگی در ساختار این نوع گیربکس، باعث کار کردن راحت‌تر با آن می‌شود. این گیربکس قابلیت ایجاد بی‌نهایت ضریب دنده را دارد. به طور کلی در گیربکس‌هایی که اتوماتیک هستند، ایجاد ضریب دنده با کمک چرخ دنده‌های سیاره‌ای و همچنین خورشیدی ممکن است. اما در این نوع گیربکس CVT از چرخ دنده‌های استفاده‌ای نمی‌شود. حجم گیربکس اتومات لیفان x60 5.8 لیتر بوده و لازم است که روغن آن هر 55 هزار کیلومتر تعویض شود.

اما در این بخش نگاهی هم به اجزای سیستم تعمیر گیربکس لیفان X60 خواهیم داشت. اجزای این گیربکس اتوماتیک شامل پولی ورودی، پولی خروجی و تسمه است. این پولی‌ها از مخروط تشکیل شده و ایجاد ضریب‌ دنده‌های مختلف هم با همین مخروط‌ها است. یکی از مزیت‌های بزرگ گیربکس اتوماتیک لیفان x60 این است که با ایجاد ضریب دنده‌های مختلف در هر زمان، باعث جلوگیری از شوک خودرو می‌شود.

در ادامه به رفع مشکلات در حین تعمیر گیربکس لیفان x60 می پردازیم. با ما همراه باشید

رفع مشکل گیربکس لیفان x60

رفع مشکل در تعمیر گیربکس لیفان x60

گیربکس اتوماتیک لیفان X60 نیز مانند تمامی انواع گیربکس دارای مشکلاتی است و در شرایطی امکان دارد که نیازمند به تعمیر و حتی تعویض شود. نکته مهم در مورد رفع مشکل گیربکس لیفان x60 آن است که به محض بروز هر نوع ایرادی در سیستم باید به تعمیرگاهی مجاز و مطمئن مراجعه شود که از مشکلات احتمالی بعدی هم جلوگیری به عمل آید. یکی از نکاتی که در تمامی انواع گیربکس اهمیت بالایی دارد، بررسی و چک کردن مرتب روغن گیربکس است. در غیر این صورت مشکلاتی به وجود خواهد آمد که هزینه‌های بالایی را به همراه دارند.

یکی از موارد مهم در رفع مشکل گیربکس لیفان x60  شنیده شدن صداهای غیرعادی از آن است که باید حتما جدی گرفته شوند. همچنین عملکرد دیر هنگام گیربکس نیز از سری مشکلات دیگر است. بوی سوختگی شدید، سروصدای ماشین در زمان خلاص بودن آن و روشن شدن چراغ چک موتور از مواردی است که ممکن است به دلیل مشکل در گیربکس خودرو باشد. اما علت روشن شدن چراغ گیربکس اتوماتیک لیفان x60 چیست؟ علل مختلفی از جمله موارد بالا و همچنین دلایلی همچون پاره شدن تسمه انتقال قدرت، تنظیم نبودن فشار روغن گیربکس، پارگی دسته موتور و… ممکن است باعث روشن شدن این چراغ شود که عدم توجه به آن کارایی خودرو را به شدت کاهش داده و همچنین هزینه‌های بیشتری را روی دست شما خواهد گذاشت.

در مجموعه تعمیرکار صفر تا 100 رفع مشکل گیربکس لیفان x60  توسط کارشناسان با تجربه و ماهر صورت می‌گیرد و بعد از تعمیر دیگر مشکلی در این بخش خودروی شما وجود نخواهد داشت.

پوسته گیربکس لیفان x60

یکی از اجزای تشکیل‌دهنده گیربکس لیفان X60، پوسته آن است. در حقیقت پوسته به عنوان محافظ و نگهدارنده قطعاتی همپون شفت و بلبرینگ عمل می‌کند. پوسته نیروی حاصل از قطعات درون آن را تحمل کرده و نقش محافظتی دارد. پوسته‌ها می‌توانند آلومینیومی، چدنی و حتی از جنس فولاد باشند.  برای تهیه این قطعه حتما باید به مراکز معتبر مراجعه کرده و اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. هر جنس و قطعه غیراصل و بدون کیفیت در خودرو شما، علاوه بر این که راندمان و عملکرد ماشین را با مشکل روبرو می‌کند، ممکن است باعث خرابی در سایر اجزا شده و هزینه‌های زیادی را برایتان به بار بیاورد.

tamire 5
مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان یکی از مزیت های همکاری با گروه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک است و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

نصب گیربکس اتوماتیک لیفان x60

اگر خرابی و نیاز به تعمیر گیربکس لیفان x60 به حدی بود که نیاز به تعویض آن باشد، باید حتما به مراکزی مراجعه شود که علاوه بر عیب‌یابی مناسب، بتوانند کار نصب آن را نیز به خوبی و دقت انجام دهند. گیربکس بخش مهم خودرو است و حتی مشکل در نصب آن نیز باعث خساراتی خواهد شد.

تیم تعمیرکار این تضمین را به شما می‌دهد که تمامی مراحل تعمیر و نصب گیربکس خودرو شما توسط افراد باتجربه و ماهر انجام شده و از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده می‌شود. بنابراین با خیالی آسوده می‌توانید تمامی کارهای تعمیراتی‌تان را به ما بسپارید.

قیمت گیربکس لیفان x60قیمت گیربکس لیفان x60

همچنین اگر گیربکس نیاز به تعویض داشته باشد، مهم‌ترین سوالی که برای مشتریان به وجود می‌آید این است که قیمت گیربکس لیفان x60 چقدر است؟ انواع مختلفی از گیربکس‌ها در بازار موجود است. گیربکس آرژانتینی لیفان x60 یکی از انواع آن‌ها است. هر نوع با توجه به کیفیت و البته اصالت قیمت مخصوص به خود را دارد. در تعمیرکار بهترین قطعات با اصالت و ضمانت مشخص نصب و تحویل مشتری می‌شوند و نباید نگران این مورد بود. همچنین تمامی مراحل با بهترین قیمت ممکن در بازار صورت می‌گیرد. برای اطلاع از آخرین قیمت گیربکس لیفان x60 می‌توانید با ما از طریق‌ راه‌های ارتباطی در تماس باشید. 

به صورت کلی جهت اطلاع از حدود قیمت گیربکس لیفان x60 جدول زیر را مطالعه کنید:

عنوان

قیمت گیربکس لیفان x60

قیمت گیربکس لیفان x60 دنده معمولی

بین 2 تا 4 میلیون

قیمت گیربکس لیفان x60 اتوماتیک

۳۲۳۰۰۰۰۰ تومان

tamire 2
گارانتی ۱ ساله تعمیرات

قطعات و تعمییرات خود را گارانتی کنید و یک سال ما همراه شماییم تا با خیال راحت محصولات و خدماتی با گارانتی داشته باشید.

جمع‌بندی

در این مقاله تعمیر + هزینه تعمیر گیربکس لیفان x60 را با هم بررسی کردیم .گیربکس اتوماتیک لیفان x60 از اجزای مهم این خودرو است که به دلیل ساختار خود و راحتی برای راننده بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما در کنار این موارد امکان به مشکل خوردن این نوع گیربکس CVT نیز وجود دارد. نکته مهم آن است که در صورت دیدن هر نوع اختلال در خودرو و شک در مشکل مربوط به گیربکس برای تعمیر گیربکس لیفان x60 باید حتما به مرکز معتبر و قابل‌اعتمادی مراجعه کنید.

گفتنی است با انجام و توجه به نکاتی ساده، می‌توان از بسیاری از مشکلات و عیوب خودرو از جمله مشکلات مربوط به گیربکس جلوگیری کرد. تعمیرکار به عنوان مجهزترین تعمیرگاه خودرو مفتخر است که به عنوان مرکزی تخصصی، سعی در رضایت کامل مشتریان خود دارد و می‌توانید از خدمات این مجموعه نهایت استفاده را ببرید.

سوالات متداول شما

باز و بستن گیربکس جهت تعمیر گیربکس : 34,500,000 / باز و بستن گیربکس جهت تعویض کیت کالچ : 10,400,000/ تعویض گردگیر پلوس راست سمت گیربکس : 1,200,000/ تعویض گردگیر پلوس راست جپ گیربکس: 1,200,000

قیمت گیربکس لیفان x60 اتوماتیک حدودا : ۳۲۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. برای اطلاعات دقیق با شماره 02171053048 تماس بگیرید

برای همه جای تهران و حتی شهرستان ها خودرو بر رایگان ارسال می شود.

بعد از تعمیر ماشین و تست اولیه خودرو، تست ثانویه توسط صاحب خودرو به همراه یکی از مهندسین مجموعه انجام می‌شود. پس از تحویل خودرو ، گارانتی خودرو آغاز می شود.

tamire 5
مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان یکی از مزیت های همکاری با گروه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک است و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

tamire 2
گارانتی ۱ ساله تعمیرات

قطعات و تعمییرات خود را گارانتی کنید و یک سال ما همراه شماییم تا با خیال راحت محصولات و خدماتی با گارانتی داشته باشید.

tamire 12
اعزام خودرو بر رایگان

فقط با یک تماس میتوانید خدماتی رایگان مورد نیاز خود را پیدا کنید ؛ ارسال خودرو بر رایگاه به سراسر تهران در کمترین زمان ممکن

ما همراه شما هستیم

کافیست با ما تماس بگیرید تا با خدمات تخصصی و مشاوره رایگان در خدمت شما باشیم