24/7 تماس اضطراری

09194015494
02171053048

ایمیل ما

mail@tamircar.net

آدرس

میدان هروی خیابان وفامنش بلوار مژده انتهای خیابان دماوند ، جنب کارواش مژده

تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ + هزینه تعمیر گیربکس ۲۰۷ اتومات

تعمیر گیربکس اتوماتیک با ضمانت کتبی  ، انواع خودروهای چینی ، اروپایی ، کره ای

مقدمه تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷

پژو ۲۰۷ از سری ماشین‌های بسیار پرطرفدار و محبوب در داخل ایران به شمار می‌رود. از این رو شناخت بخش‌های مختلف این خودرو برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی که ممکن است هزینه‌های زیادی را نیز به وجود بیاورد الزامی است. در این مطلب به بررسی تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ خواهیم پرداخت و نکات مهمی را در خصوص این بخش مهم و کلیدی خودرو بیان خواهیم کرد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک 207

به طور خلاصه گیربکس ماشین پژو 207 از نوع AL4 است و این گیربکس مانند هر گیربکس دیگری نقاط ضعف و قوت مشخصی دارد که به طور کامل به مباحث مربوط به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

tamire 12
اعزام خودرو بر رایگان

فقط با یک تماس میتوانید خدماتی رایگان مورد نیاز خود را پیدا کنید ؛ ارسال خودرو بر رایگاه به سراسر تهران در کمترین زمان ممکن

هزینه تعمیر گیربکس ۲۰۷ اتومات

در زیر برخی از موارد که شامل هزینه تعیمر گیربکس ۲۰۷ اتوماتیک می شود آورد هشده است .

جدول هزینه تعیمر گیربکس ۲۰۷ اتومات

تعمیر گیربکس ۲۰۷ 🎯

650,000 تومان 💵

تعویض توربین

350,000 تومان 💵

تعویض ساعت 

140,000 تومان 💵

تعویض شیر برقی

120,000 تومان 💵

تعویض روغن بدون فیلتر

40,000 تومان 💵

بدیهی است که هزینه تعمیر گیربکس ۲۰۷ اتومات می تواند از موارد بالا بیشتر باشد لذا برای اطلاعات دقیق با کارشناسان ما در تعمیرکار تماس حاصل فرمایید.

نوع گیربکس ۲۰۷ اتومات جدید

در ماشین پژو ۲۰۷ اتومات، از گیربکس اتومات نوع AL4 استفاده می‌شود. این گیربکس دارای 4 دنده در جلو و همچنین یک دنده در عقب است که به کمک آن‌ها قدرت پیشرانه به چرخ‌ها منتقل می‌شود. گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۷ از نوع سیاره‌ای است.. برای انتقال قدرت در چنین سیستمی، از چرخ‌دنده‌های خورشیدی سیاره‌ای کمک گرفته می‌شود. این نوع گیربکس دارای سیستم کنترلی الکترونیکی و سیستم کلاچ خودکار هیدرولیکی است.

در بحث تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ با وجود ایرادات و معایب این گیربکس، اما در صورت رعایت نکات کلیدی و ساده و همچنین انجام به موقع بازرسی‌های دوره‌ای، خودرو بدون هیچ مشکلی برای مدت طولانی کار خواهد کرد. از این نکات می‌توان به توجه به دمای آب رادیاتور، دمای روغن، توجه به روغن ریزی‌های احتمالی، تعویض روغن گیربکس در زمان مقرر و… اشاره کرد.

لینک مفید :

گیربکس ۲۰۷ اتومات mc

گیربکس ۲۰۷ اتومات چند دنده است

معایب گیربکس ۲۰۷ اتومات

روشن شدن چراغ گیربکس ۲۰۷

مشکل گیربکس ۲۰۷ اتومات

نظرات در مورد 207 اتومات

مشخصات گیربکس 207 اتومات

تعمیر گیربکس 207

گیربکس ۲۰۷ اتوماتیک ساخت کجاست

بعد از به مشکل خوردن گیربکس خودرو برای تعویض یا تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ ممکن است این سوال پیش بیاید که گیربکس‌های موجود در بازار ساخت چه کشوری هستند؟ در بازار فعلی مدل‌ها و انواع مختلفی از قطعات گوناگون ماشین وجود دارد که در بسیاری از مواقع تشخیص انواع اصل و باکیفیت از نوع تقلبی آن کار سختی است. به همین دلیل تاکید می‌شود که برای تعمیر یا تعویض بخش‌هایی همچون گیربکس به مراکز معتبر و تخصصی مراجعه کنید که بتوانید از قطعات اصلی و با بهترین کیفیت بهره‌مند شوید.

تعمیر گیربکس 207

تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷

گیربکس ۲۰۷ از نوع AL4 بوده و به دلایل مختلفی ممکن است نیازمند تعمیر شود. از جمله مواردی که باعث می‌شود گیربکس ۲۰۷ نیازمند تعمیر باشد، تقه زدن آن و خارج نشدن دسته دنده از حالت پارک است. معمولا هزینه‌های تعمیر گیربکس اتوماتیک بالا بوده و به همین دلیل اهمیت زیادی دارد که نکات کلیدی برای حفظ آن رعایت شوند.

جهت اطلاعات تکمیلی در خصوص تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ به صفحه تعمیر گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.

معایب تعمیر گیربکس اتوماتیک 207

معایب گیربکس اتوماتیک ۲۰۷

گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ مانند هر نوع گیربکسی دارای معایبی است که دانستن آن‌ها برای جلوگیری از خرابی‌ها و حوادث احتمالی بسیار ارزشمند است. برخی از ایرادات و معایب این گیربکس شامل موارد زیر است:

 • ضعف در سیستم خنک کاری گیربکس و داغ شدن آن؛
 • صداهای ناخوشایند تولیدشده در گیربکس؛
 • تاخیر در تعویض دنده؛
 • گاز هرز خوردن در هنگام تبدیل دنده 1 به 2؛
 • وارد شدن ضربه به اتاق ماشین بعد از تعویض دنده؛
 • مشکل در حین رانندگی با شتاب با دنده بالای 3؛
 • روغن ریزی؛
 • گرفتن فیلتر.

مشکلات تعمیر گیربکس اتوماتیک 207

 

مشکلات گیربکس اتوماتیک ۲۰۷

در ادامه تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ باید اشاره کنیم گیرکس اتوماتیک ۲۰۷ دارای برخی از مشکلات است که در این بخش به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. از سری مشکلات که باعث نیاز به تعویض یا تعمیر کیربکس اتوماتیک ۲۰۷ می‌شود باید به گاز هرز خوردن از دنده 1 به دنده 2، تقه زدن در دنده عقب، داغ شدن گیربکس که به دلیل سیستم نامناسب خنک کاری رخ می‌دهد و… اشاره کنیم. لازم به ذکر است که در صورت مشاهده این مشکلات، به هیچ عنوان اقدام به تعمیر یا دستکاری گیربکس نکنید؛ زیرا ممکن است باعث به وجود آمدن هزینه‌های بسیار زیادی شوید. بنابراین در اسرع وقت به مراکز معتبر مراجعه کنید.

به عنوان یکی از مشکلات اصلی، همانطور که اشاره شد تقه زدن گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ ، یکی از این موارد خودرو است. اما دلیل این مشکل چیست و چگونه می‌توان آن را برطرف کرد؟

علت تقه زدن گیربکس اتومات ۲۰۷

در حقیقت علت تقه زدن در هنگام تعویض دنده ممکن است به دلایل مختلفی صورت گیرد که یکی از دلایل مهم آن عیب‌های مربوط به برق است. دلیل دیگری که برای این عیب وجود دارد عدم تنظیم بودن فشار روغن در گیربکس است. همچنین خرابی و پاره بودن دسته موتورهای گیربکس هم دلیل احتمالی دیگر این مشکل است.

تعمیر گیربکس 207

 

رفع مشکل گیبربکس ۲۰۷

گیربکس ۲۰۷ ممکن است دچار برخی از مشکلات شود که بر حسب نوع مشکل، روش رفع آن نیز متفاوت خواهد بود. رفع مشکلات گیربکس ۲۰۷ شامل موارد زیر است:

 • تقه زدن؛
 • گاز هرز خوردن؛
 • ریپ زدن گیربکس اتوماتیک
 • ضربه شدید حین توقف؛
 • صدای غیرعادی از گیبرکس؛
 • عوض نشدن یا دیر عوض شدن دنده؛
 • کم شدن قدرت و شتاب در مکان‌های سربالایی؛
 • گاز خوردن زیاد؛
 • روغن ریزی؛
 • گیر کردن روی دنده خاص(معمولا 3)؛
 • عدم نمایش یا نمایش اشتباه حالت دنده.
tamire 5
مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان یکی از مزیت های همکاری با گروه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک است و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمت گیربکس اتومات ۲۰۷

برخلاف گیربکس‌های دستی، گیربکس‌های اتوماتیک برای نصب و راه‌اندازی نیازمند تجهیزات و موارد پیچیده‌تری هستند. از این رو قیمت گیبرکس کامل چنین ماشین‌هایی بسیار بیشتر از انواع دیگر است. همچنین برای نصب این گیبرکس‌ها افراد باید کاملا باتجربه و بادانش باشند و طبیعتا هزینه و دستمزد نیز در این حالت بالاتر است. برای اطلاع از قیمت کنونی این گیربکس‌ها با ما از سریق راه‌های ارتباطی موجود در تماس باشید و از بهترین قیمت‌های موجود برخوردار شوید.

تعمیر گیربکس 207

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک 207

بسته به مشکلی که برای گیربکس 207 به وجود آمده است، هزینه تعمیر آن نیز متفاوت خواهد بود. اما در کل به دلیل پیچیدگی بیشتر این نوع از گیربکس‌ها هزینه و دستمزد تعمیرکار بسیار بالاتر است. از این رو دقت در انتخاب مرکز تعمیرات از اهمیت بالایی برخوردار است که تعمیر به درستی انجام شده و از به وجود آمدن هزینه‌های مجدد جلوگیری شود.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات دقیق نیز می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعمیر گیربکس 207

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 207

در صورت نیاز به تعمیر گیربکس 207، تعمیرگاه‌های زیادی کار تعمیر و نصب انواع گیربکس‌ها را برعهده دارند که ممکن است با آن‌ها روبرو شوید. اما متاسفانه برخی از آن‌ها کار تعمیر را به درستی انجام نداده و حتی از تجهیزات و قطعات نامناسب و غیر اصل استفاده می‌کنند. همواره در انتخاب تعمیرگاه خودرو به خصوص برای موارد مهمی همچون گیربکس دقت زیادی به خرج دهید. برای تعمیر گیبرکس خودرو خود می‌توانید به ما اعتماد کنید و این تضمین را از ما دریافت خواهید کرد که بهترین خدمات در کنار بهترین قیمت‌های موجود به شما ارائه خواهد شد.

تعمیر گیربکس 207

خرید گیربکس اتوماتیک 207

برای خرید گیربکس اتوماتیک 207 باید به مرکز معتبر و قابل‌اعتمادی مراجعه شود و از اصالت قطعات و همچنین درستی مراحل نصب آن مطمئن شد. این موضوع به خصوص برای این نوع گیربکس که نیازمند تجهیزات اضافی نیز است بسیار بیشتر خودنمایی می‌کند.

tamire 2
گارانتی ۱ ساله تعمیرات

قطعات و تعمییرات خود را گارانتی کنید و یک سال ما همراه شماییم تا با خیال راحت محصولات و خدماتی با گارانتی داشته باشید.

کلام پایانی

۲۰۷ ماشینی محبوب و پرفروش در کشور ما به حساب می‌آید و همین باعث شده است که قطعات و تجهیزات این خودرو توسط سودجویان در انواع مختلفی در بازار وجود داشته باشد. گیربکس ۲۰۷ از بخش‌های اصلی و مهم این خودرو است که با وجود اتوماتیک بودن آن راحتی خاصی برای راننده در حین رانندگی به وجود می‌آید. اما هر عیب و مشکلی در این بخش باعث اختلال کار خودرو و گاه عدم استفاده از آن می‌شود. تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۷ معمولا نیازمند هزینه زیاد توسط فرد متخصص و ماهر است. بنابراین باید حتما در رعایت نکات کلیدی این بخش کوشا بود و در صورت مشاهده هر گونه ایراد، به سرعت به مرکز تخصصی و معتبر این خودرو مراجعه کنید

سوالات متداول شما

تعمیر گیربکس ۲۰۷ 650,000 تومان
تعویض توربین 350,000 تومان
تعویض ساعت 140,000 تومان
تعویض شیر برقی 120,000 تومان
تعویض روغن بدون فیلتر 40,000 تومان

علت تقه زدن در هنگام تعویض دنده ممکن است به دلایل مختلفی صورت گیرد که یکی از دلایل مهم آن عیب‌های مربوط به برق است. دلیل دیگری که برای این عیب وجود دارد عدم تنظیم بودن فشار روغن در گیربکس است. همچنین خرابی و پاره بودن دسته موتورهای گیربکس هم دلیل احتمالی دیگر این مشکل است

برای همه جای تهران و حتی شهرستان ها خودرو بر رایگان ارسال می شود.

بعد از تعمیر ماشین و تست اولیه خودرو، تست ثانویه توسط صاحب خودرو به همراه یکی از مهندسین مجموعه انجام می‌شود. پس از تحویل خودرو ، گارانتی خودرو آغاز می شود.

tamire 5
مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان یکی از مزیت های همکاری با گروه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک است و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

tamire 2
گارانتی ۱ ساله تعمیرات

قطعات و تعمییرات خود را گارانتی کنید و یک سال ما همراه شماییم تا با خیال راحت محصولات و خدماتی با گارانتی داشته باشید.

tamire 12
اعزام خودرو بر رایگان

فقط با یک تماس میتوانید خدماتی رایگان مورد نیاز خود را پیدا کنید ؛ ارسال خودرو بر رایگاه به سراسر تهران در کمترین زمان ممکن

ما همراه شما هستیم

کافیست با ما تماس بگیرید تا با خدمات تخصصی و مشاوره رایگان در خدمت شما باشیم