بهترین تعمیرگاه تویوتا

بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران

تویوتا یک شرکت خودروسازی ژاپنی است که در سال ۱۹۳۷ توسط کیشیرو تویودا تأسیس شد. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان بوده و در بیش از ۱۷۰ کشور فعالیت دارد. مدل‌های کلیدی تویوتا شامل کرولا، کمری، پریوس، هایلوکس و راو4 هستند. تویوتا پیشرو در فناوری هیبریدی با مدل پریوس و همچنین در تولید خودروهای الکتریکی و هیدروژنی مانند میرای است. این شرکت به ایمنی با سیستم Toyota Safety Sense و به دوام و طول عمر بالای خودروهایش شهرت دارد. تویوتا به تعهدات محیط زیستی خود پایبند است و هدف دارد تا سال ۲۰۵۰ به بی‌طرفی کربنی دست یابد.خودروهای تویوتا TOYOTA تقریبا بخش زیادی از خیابان‌های تهران را به خود اختصاص داده‌اند.

بهترین تعمیرگاه تویوتا به صورت تخصصی در تهران

احتمالا دیگر امروزه کسی از دیدن خودروهای تویوتا در سطح شهر تهران تعجب نمی‌کند. ایرانیان زیادی به خودروهای این شرکت علاقه پیدا کرده‌اند. دلیل این امر کیفیت بالای محصولات تویوتاست.البته خودروهای این کمپانی هم بنا به دلایلی، ازجمله استهلاک قطعات، ممکن است دچار مشکل شوند. در این حالت به تعمیرگاه‌های تخصصی برای برطرف کردن مشکل نیاز خواهید داشت. منظور از تعمیرگاه تخصصی تویوتا، تعمیرگاهی است که فقط به خودروهای این شرکت خدمات ارائه می‌دهد. به یاد داشته باشید که تعمیرگاه موردنظر شما حتما معتبر و مجاز باشد. انواع گیربکس اتوماتیک نیاز به تعمیر دارد.

معرفی بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران

لیست بلندبالایی از تعمیرگاه‌های تخصصی تویوتا در تهران وجود دارد. با این حال کدامیک گزینه مناسبی برای انتخاب هستند؟ شما باید فاکتورهای متعددی را در نظر داشته باشید. برای مثال یکی از این فاکتورها، تخصص و مهارت تعمیرکاران مرکز موردنظر است. در صورتی که تعمیرکار متخصص نباشد، احتمالا مشکل و عیب و ایراد خودرو شما هم برطرف نخواهد شد.

تعمیر انواع خودروها در بهترین تعمیرگاه تویوتا

هر مرکزی که با عنوان تعمیرگاه تخصصی تویوتا فعالیت می‌کند، باید به خودروهای این کمپانی هم خدمات ارائه دهد. ازجمله خودروهایی که در مراکز تعمیر تخصصی تویوتا تعمیر می‌شوند، عبارتند از:

 • تویوتا کمری
 • تویوتا کمری گرند
 • تویوتا کرولا
 • تویوتا کریسیدا
 • تویوتا لند کروز
 • تویوتا اف جی کروز
 • تویوتا پرادو
 • تویوتا یاریس
 • تویوتا پریوس
 • تویوتا راو 4
 • تویوتا آریون
 • تویوتا سی اچ آر

خدمات مربوط به هر کدام از این خودروها در مراکز تعمیر تخصصی تویوتا امکان‌پذیر است. البته ممکن است نوع خدمات در بهترین تعمیرگاه تویوتا کمی متفاوت از بقیه باشد.و در تعمیر گیربکس تویوتا به خوبی مشخص شود.

بررسی انواع خدمات تعمیرگاه‌های تخصصی تویوتا در تهران

تعمیرگاه تخصصی تویوتا در تهران، باید خدماتی را ارائه دهند که همه مشکلات و ایرادات خودرو شما را دبربگیرد. برخی از مهم‌ترین خدمات و سرویس‌های تعمیرگاه‌های تخصصی تویوتا را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

تعمیر موتور در تعمیرگاه‌های تخصصی تویوتا

یکی از مهم‌ترین خدماتی که هر تعمیرگاهی باید ارائه بدهد، تعمیر موتور است. تعمیر موتور باید همراه با سرویس کامل انجام شود. دلیل این امر حساسیت بالای سیستم موتور در خودرو است.در صورتی که موتور خودرو به هر دلیلی دچار مشکل بشود، مشکلات و دردسرهای زیادی برای شما بوجود خواهد آمد. تعمیرات و خدمات مربوط به موتور خودروها تویوتا، شامل بررسی میزان و کیفیت روغن موتور، تعمیر مشکلات مربوط به نشتی روغن و آب، بررسی و رفع خطاها، تعویض روغن و … می‌شوند.همانطور که می‌دانید، موتور خودروهای تویوتا 4 سیلندر، 6 سیلندر و 8 سیلندر هستند. همه این موتورها باید توسط تعمیرکاران متخصص مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرند. آب بندی گیربکس تازه تعمیر در این خصوص اهمیت دارد.

تعمیر گیربکس در تعمیرگاه‌های تخصصی تویوتا

گیربکس نیز ازجمله سیستم‌های بسیار مهم در خودرو است که باید در بهترین تعمیرگاه تویوتا مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد. در خودروهای تویوتا، خرابی و مشکل در گیربکس با علائم و نشانه‌های زیر تشخیص داده می‌شود:

 • بوی سوختگی غیرمعمول
 • تقه زدن گیربکس
 • سروصدای غیرعادی از سمت گیربکس
 • مشکل در تعویض کردن دنده

هر کدام از این علائم نشان از وجود یک مشکل در گیربکس دارند. فرقی نمی‌کند گیربکس خودروی تویوتا شما از نوع استپ ترونیک، تیپ کرونیک، CVT یا ایکس ترونیک باشد. همه این گیربکس‌ها در بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران مورد بررسی و تعمیر قرار می‌گیرند.

تعمیرات برق در تعمیرگاه‌های تخصصی تویوتا

مشکلات برقی خودرو گاهی بسیار آزاردهنده می‌شوند. به همین دلیل در صورت بروز مشکل در برق خودرو، باید هرچه سریع‌تر نسبت به رفع آنها اقدام کرد. معمولا برای بررسی و رفع مشکلات برق خودرو از دستگاه دیاک استفاده می‌شود.

این دستگاه در تشخیص ایرادات برقی خودرو عالی عمل می‌کند. همچنین برخی از مشکلات جزئی خودرو، ازجمله علائم پشت آمپر، مشکلات برقی خودرو و … را هم مرتفع می‌کند. ازجمله خدمات و سرویس‌های مربوط به برق خودروهای تویوتا در بهترین تعمیرگاه تویوتا، عبارتند از:

 • بررسی و تعمیر مدارات و سیم‌کشی‌ها
 • تعمیر سیستم گرمایش و سرمایش
 • بررسی و تعمیر پارامترهای مربوط به وضعیت آلایندگی خودرو
 • تعمیر شیشه بالابر برقی
 • تعمیر پنل بخاری
 • تعمیر اسپیرال فرمان

تعمیر سیستم تعلیق و جلوبندی در تعمیرگاه‌های تخصصی تویوتا

جلوبندی و سیستم تعلیق اهمیت زیادی در فرمان‌پذیری خودرو دارند. همچنین در صورتی که سیستم جلوبندی و تعلیق مشکلی نداشته باشند، سروصدا به داخل کابین خودرو منتقل نخواهد شد.

از سوی دیگر مشکلات مربوط به جلوبندی با توجه به این که مستقیما با چرخ‌ها سروکار دارند، بسیار خطرناک هستند. به همین دلیل مشکلات سیستم تعلیق و جلوبندی باید خیلی سریع برطرف شوند. ازجمله خدمات جلوبندی بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی و برطرف کردن مشکل نشتی بالون کمک‌های عقب و جلو
 • بررسی و رفع سروصدای جلوبندی و عقب‌بندی خودرو
 • تنظیم زاویه چرخ‌ها
 • تنظیم ارتفاع خودرو
 • تشخیص و رفع مشکل سیستم کنترل پایداری

خدمات مختلف تعمیرگاه‌های تویوتا در تهران

بررسی هزینه‌های تعمیر خودروهای تویوتا

موضوع هزینه دغدغه بسیاری از مشتریان را تشکیل می‌دهد که تا حدود زیادی طبیعی است. اولین نکته‌ای که در خصوص هزینه‌های تعمیر خودروهای تویوتا باید بدانید، این است که نمی‌توان هزینه ثابتی برای آنها در نظر گرفت. هزینه‌های تعمیر و سرویس خودروهای تویوتا، بستگی به نوع مشکل دارد.

بعضی از مشکلات خودرو با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن برطرف می‌شوند. از سوی دیگر برخی مشکلات نیاز به تعویض قطعه دارند و زمان زیادی هم خواهند گرفت. این نوع مشکلات هزینه بیشتری هم خواهند داشت.

پیشنهاد می شود مقاله علت دنده عوض نکردن ماشین اتومات را مطالعه کنید.

لیست 7 مورد از بهترین تعمیرگاه‌های تویوتا در تهران

نام تعمیرگاه آدرس (تهران) شماره تماس
تعمیرگاه تویوتا سنتر عباس آباد- خیابان قدوسی- روبروی خیابان امجدی منش 09129734626
تعمیرگاه تهران رویال خیابان آزادی به سمت انقلاب- نرسیده به بزرگراه یادگار امام- ابتدای خیابان حیدرتاش- کارواش فرید 09129678817
تعمیرگاه چهارسوقی اتوبان شیخ فضل الله- بلوار چوب تراش- مجتمع سبحان 09122251405
تعمیرگاه پویان محله سازمان آب- خیابان گلستان 4 09129377375
نمایندگی تویوتا و لکسوس در غرب تهران میدان آزادی- ابتدای خیابان آزادی به سمت انقلاب- خیابان میرقاسمی پلاک 30 02166087001
تویوتا سنتر شهرک غرب شهرک غرب- یادگار امام شمال- بعد از ورودی فرحزاد- ایثارگران جنوب- نبش دبیرستان 9 دی 09123772052
تعمیرگاه رویال سرویس انتهای بلوار آیت الله کاشانی- نرسیده به همت- بعد از کوچه فتح الله 09194779460

تعمیرگاه های تویوتا در سطح شهر تهران

کلام پایانی

تویوتا یک شرکت خودروسازی ژاپنی است که در سال ۱۹۳۷ توسط کیشیرو تویودا تأسیس شد. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان بوده و در بیش از ۱۷۰ کشور فعالیت دارد. مدل‌های کلیدی تویوتا شامل کرولا، کمری، پریوس، هایلوکس و راو4 هستند. تویوتا پیشرو در فناوری هیبریدی با مدل پریوس و همچنین در تولید خودروهای الکتریکی و هیدروژنی مانند میرای است. نصب گیربکس اتوماتیک نیز اهمیت خاصی دارد. این شرکت به ایمنی با سیستم Toyota Safety Sense و به دوام و طول عمر بالای خودروهایش شهرت دارد. تویوتا به تعهدات محیط زیستی خود پایبند است و هدف دارد تا سال ۲۰۵۰ به بی‌طرفی کربنی دست یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما همراه شما هستیم

کافیست با ما تماس بگیرید تا با خدمات تخصصی و مشاوره رایگان در خدمت شما باشیم